A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
koncert był świetny, Akurat" zagrali z pełnym zaangażowaniem i powerem. Poradzili sobie znakomicie bez poprzedniego wokalisty, choć wiadomo, że tak oryginalnego wokalu nikt nie zastąpi. Jest to zespół z długoletnim stażem i jak zwykle wykazali się pełnym profesjonalizmem. Szkoda tylko, że elblążanie zawiedli frekwencją, przykro było patrzeć, że pod sceną bawi się garstka ludzi, a przecież, ,Akurat"ma wielu fanów. .. .Mimo wszystko przekazali duuużo pozytywnej energii, ja bawiłam się znakomicie:)
chętnie poszedłbym na ten koncert, ale nic nie wiedziałem. Reklama, więc była kiepska, albo w ogóle jej nie było.
Czy ktoś koryguje te artykuły? Czy autor nie zna innych przymiotników poza "dobry" i "fajny"? Czy nie mamy w Elblągu ludzi piszących dobre, muzyczne recenzje?
Może mimo mojego młodego wieku nie dowidzę ale jakoś nie zauważyłam tu takich przymiotników jak "dobry" czy "fajny". .. Taka relacja ma przede wszystkich trafiać do odbiorców, którzy czytając ją mogą sobie wyobrazić jak było na koncercie i myślę, że ten artykuł jak najbardziej oddaje klimat koncertu. No ale cóż w naszym ukochanym Elblągu zawsze znajdzie się ktoś niezwykle "mądraliński" i się przyczepi. .. Szkoda tylko, że tacy ludzie nic nie robią oprócz krytykowania. .. ale to już chyba taka mentalność. ..
Super reklama koncertu była, zwłaszcza że większość ludzi dowiedziała się o nim dopiero po fakcie. ..
na wyborach też była niska frekwencja. może to już taka przypadłość tego miasta; ).