UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Może mimo mojego młodego wieku nie dowidzę ale jakoś nie zauważyłam tu takich przymiotników jak "dobry" czy "fajny". .. Taka relacja ma przede wszystkich trafiać do odbiorców, którzy czytając ją mogą sobie wyobrazić jak było na koncercie i myślę, że ten artykuł jak najbardziej oddaje klimat koncertu. No ale cóż w naszym ukochanym Elblągu zawsze znajdzie się ktoś niezwykle "mądraliński" i się przyczepi. .. Szkoda tylko, że tacy ludzie nic nie robią oprócz krytykowania. .. ale to już chyba taka mentalność. ..
achesa