UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

koncert był świetny, Akurat" zagrali z pełnym zaangażowaniem i powerem. Poradzili sobie znakomicie bez poprzedniego wokalisty, choć wiadomo, że tak oryginalnego wokalu nikt nie zastąpi. Jest to zespół z długoletnim stażem i jak zwykle wykazali się pełnym profesjonalizmem. Szkoda tylko, że elblążanie zawiedli frekwencją, przykro było patrzeć, że pod sceną bawi się garstka ludzi, a przecież, ,Akurat"ma wielu fanów. .. .Mimo wszystko przekazali duuużo pozytywnej energii, ja bawiłam się znakomicie:)