UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy ktoś koryguje te artykuły? Czy autor nie zna innych przymiotników poza "dobry" i "fajny"? Czy nie mamy w Elblągu ludzi piszących dobre, muzyczne recenzje?
drukarka
Czy ktoś koryguje te artykuły? Czy autor nie zna innych przymiotników poza "dobry" i "fajny"? Czy nie mamy w Elblągu ludzi piszących dobre, muzyczne recenzje?
drukarka