UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy ktoś koryguje te artykuły? Czy autor nie zna innych przymiotników poza "dobry" i "fajny"? Czy nie mamy w Elblągu ludzi piszących dobre, muzyczne recenzje?

drukarka

Anuluj