UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

to nie o płeć barany chodzi. .. .. tylko o umijętności jestem kobietą i zapraszam do wypróbowania kto i co potrafi na drodze ale i nie o tym. .. .. bo jeżdzę do NDG co 2 dzień i widzę facetów z komurą przy durnych łbach gadający przez cb debile w tirach wyprzedzali mnie dziś o 3 w nocy jeden mnie a na przeciwko siebie miał następny tir itd nie ma regóły na płeć tylko trzeba myśleć!!!!! kupi sobie taki jeden z i natępny np forda eskorta je jade dobrym autem i mślę a on debil rozwija prędkość 120 auto się aż trzęsie ale zjeżdżam z własnymi myślamy bo wyobrażam sobie, że wraca z pracy do domu ale czmu tak prędko i takim złomem walczy o drogę?. .. .. nie wystarczy, że walczy o byt? ma ochotę jescze własnej rodzinie zrobić krzywdę?po co kobiety obrażacie wiecznie ? a czy czytaliście już artykuły by kobieta zgineła bo była jej wina?każdy popełnia błędy moi drodzy KAŻDY!!!!!nie tylko baby, czasem sama mówie ach ten kołtun. .. .. ale nie tylko o kobiecie myślę tylko o kierowcy wtedy NIE UMIESZ JEDŻ WOLNIEJ MYŚL I UWAŻAJ BARANIE !!!!!