A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
florek a walka z wiatrakami nie powinna byc leczona w zakładzie posiadającym mięciutkie pokoje bez klamek? Prędzej JKM wygra wybory.
no to sa wozy to co teraz pozary robic x]
niech jest no aby tylko nie po!!!!!
i pieknie :) strazacy to jedyni porzadni faceci na ktorych mozna liczyc :) nie o co na milicje!! jezdza pijani i na interwencje nigdy sie nie spiesza!!
ot i uroczystość tylko dlaczego te auta stoja od sierpnia a wiadomo było już w styczniu o nich a remiza z browarnej dopiero we wrzesniu dopiero miała poczatek obnizania wjazdów zenad
a Nowaczyk i stary Jezia po co tam? I dlaczego sprzęt był poświęcany przez katolickiego księdza? Ma przecież służyć wszystkim mieszkańcom, a nie tylko wierzącym -mnie to osobiście przeszkadza a płacę podatki tak jak katolicy i nie chcę by sprzęt był obiektem zabobonnych rytuałów