UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a Nowaczyk i stary Jezia po co tam? I dlaczego sprzęt był poświęcany przez katolickiego księdza? Ma przecież służyć wszystkim mieszkańcom, a nie tylko wierzącym -mnie to osobiście przeszkadza a płacę podatki tak jak katolicy i nie chcę by sprzęt był obiektem zabobonnych rytuałów
niewierzący