UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

a Nowaczyk i stary Jezia po co tam? I dlaczego sprzęt był poświęcany przez katolickiego księdza? Ma przecież służyć wszystkim mieszkańcom, a nie tylko wierzącym -mnie to osobiście przeszkadza a płacę podatki tak jak katolicy i nie chcę by sprzęt był obiektem zabobonnych rytuałów

niewierzący