UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ot i uroczystość tylko dlaczego te auta stoja od sierpnia a wiadomo było już w styczniu o nich a remiza z browarnej dopiero we wrzesniu dopiero miała poczatek obnizania wjazdów zenad
anon
ot i uroczystość tylko dlaczego te auta stoja od sierpnia a wiadomo było już w styczniu o nich a remiza z browarnej dopiero we wrzesniu dopiero miała poczatek obnizania wjazdów zenad
anon