UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
i pieknie :) strazacy to jedyni porzadni faceci na ktorych mozna liczyc :) nie o co na milicje!! jezdza pijani i na interwencje nigdy sie nie spiesza!!
i pieknie :) strazacy to jedyni porzadni faceci na ktorych mozna liczyc :) nie o co na milicje!! jezdza pijani i na interwencje nigdy sie nie spiesza!!