UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

i pieknie :) strazacy to jedyni porzadni faceci na ktorych mozna liczyc :) nie o co na milicje!! jezdza pijani i na interwencje nigdy sie nie spiesza!!


Anuluj