UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jedno jest niezaprzeczalne, gdyby Policji i Straży Miejskiej bylo wiecej na ulicach, zwlaszcza wieczorem, nie mielibyśmy tylu wypadków.


Anuluj