UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jedno jest niezaprzeczalne, gdyby Policji i Straży Miejskiej bylo wiecej na ulicach, zwlaszcza wieczorem, nie mielibyśmy tylu wypadków.
Jedno jest niezaprzeczalne, gdyby Policji i Straży Miejskiej bylo wiecej na ulicach, zwlaszcza wieczorem, nie mielibyśmy tylu wypadków.