UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do sammy. Kazdy jedzie z taka predkością z jaka czuje sie bezpiecznie. I chwała mu za to !!! Widac ten co wyprzedzał przecenił swoje mozliwości, trzeba było jechac wolniej. Chcesz jeździć szybko. Zastąp Kubicę. ALE NA TORZE !!! NIE NA ULICY !!!