UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W pewnym sensie zgadzam się z logiczną, że jest za malo policji, bo jest jej za mało, ale nie usprawiedliwia to ich stylu pracy. Za czasów kom. Starańczaka na pewno nie bylo ich wiecej i mieli gorsze auta, ale staly one zawsze na paru newralgicznych skrzyzowaniach stwarzajac wrazenie, że jest policja i dzialajac prewencyjnie i czesto mozna ich bylo spotkać wlasnie tam, gdzie byl wypadek, czyli na Bema/ Reymonta, Łęczyckiej. A dziś widac policję, gdy czasami przemyka bezładnie po mieście starając się za duzo nie widzieć. Widocznie nowi szefowie elblaskiej policji tylko na poczatku kadencji zawsze obiecują, że policja bedzie na ulicach, a potem wychodzi, jak widać. Dziwie się, że policji nigdy nie wspiera zupełnie bezuzyteczna, a kosztowna bo chyba 26 osobowa formacja pracujaca od 8.00 do 16.00 czyli słynna Straż Miejska. ktorą nowy Prezydent, albo zlikwiduje, albo zagoni do roboty.


Anuluj