UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Koles, przestan, codziennie jezdze ta droga do pracy i ani razu nie widzialam psa ktory wybiega ze schroniska, a co dopiero stada. Moze masz jakies urojenia?

cassano

Anuluj