UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

najlepszym weterynażem jest Krzysztof Tege i jego wspaniała żona, bo oni jedyni podchodzą do zwierząt z uczuciem i miłościa, oni całym sercem sa oddani swojej pracy, o każdej poże dnia i nocy można na nich liczyć, nie raz miałam taką sytuację że mój piesek potrzebował w nocy pomocy i nigdy nie usłyszałam od nich odmowy, ten kto zna państwa Tege to napewno potwierdzi to co napisałam, wielki szacunek i podziekowanie dla tego weterynaża, aby jak najwięcej takich było jak on.

GOSICA

Anuluj