UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a co, chłopaki nie mogą mieć fanów? tylko od razu mówisz, że piszą sobie sami komentarze. .. po prostu ludzie, którzy byli na przeglądzie wyrażają swoje opinie. po to jest ten portal, człowieku.

karlsa

Anuluj