UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ERE zeszlo na psy, widac w tym roku same brudaskie kapele graly. .. .no ale czego sie podziewac po komentach przeciez to takie typowe dla grunge 14-15 lat kasia i balbinka :PP
ERE zeszlo na psy, widac w tym roku same brudaskie kapele graly. .. .no ale czego sie podziewac po komentach przeciez to takie typowe dla grunge 14-15 lat kasia i balbinka :PP