UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ERE zeszlo na psy, widac w tym roku same brudaskie kapele graly. .. .no ale czego sie podziewac po komentach przeciez to takie typowe dla grunge 14-15 lat kasia i balbinka :PP


Anuluj