UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jezdże tą trasą codziennie kilka razy. Wiem że pracowali na poboczu od kilku dni. Byli bardzo dobrze oznaczeni i z daleka widoczni a znaki były bardzo duże i oswietlone slońcem wyrózniały sie na drodze. Mieli po prostu pech bo trafili na kierowce idiote który przysnoł bo pewnie za długo jechał
loklany obserwator