UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jezdże tą trasą codziennie kilka razy. Wiem że pracowali na poboczu od kilku dni. Byli bardzo dobrze oznaczeni i z daleka widoczni a znaki były bardzo duże i oswietlone slońcem wyrózniały sie na drodze. Mieli po prostu pech bo trafili na kierowce idiote który przysnoł bo pewnie za długo jechał

loklany obserwator