UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Podzielam opinie napisaną przez "lokalnego obserwatora". Ci co robili te studzinki to mieli profesjonalny sprzet- samochód i oznakowie z daleka widoczne. Znam sie bo sam robie w pokrewnej branży. Z tego co widziałem na miejscu to przygotowani byli profesjonalnie, stali właściwie, mieli duze znaki i nie powoowlai utrudnień na drodze bo stali na poboczu. Niestety jak nieodpowiedzialni debile w TIRACH jezdza po drogach nalezy liczyć sie z tym ze wypadki beda i żadne zabezpiecznia nie pomogą. Powroryt do zdrowia im życzę

elblik