UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Podzielam opinie napisaną przez "lokalnego obserwatora". Ci co robili te studzinki to mieli profesjonalny sprzet- samochód i oznakowie z daleka widoczne. Znam sie bo sam robie w pokrewnej branży. Z tego co widziałem na miejscu to przygotowani byli profesjonalnie, stali właściwie, mieli duze znaki i nie powoowlai utrudnień na drodze bo stali na poboczu. Niestety jak nieodpowiedzialni debile w TIRACH jezdza po drogach nalezy liczyć sie z tym ze wypadki beda i żadne zabezpiecznia nie pomogą. Powroryt do zdrowia im życzę
elblik