UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dobijacie mnie swoimi komentarzami. Jechala kobieta, wszyscy mieli zapiete pasy, skoro wystrzelily poduszki. Kto wie, co sie stanie z tymi ludzmi, a Wy piszecie jakies bzdury. Moze przy stanie naszych drog urwala kolo, skoro te zostalo na drodze. Moze wlasnie to, spowodowalo uderzenie w drzewa, oraz spadek ze skarpy. .Myslcie troche, albo wogole nie piszcie. ..

kuba nl

Anuluj