UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dobijacie mnie swoimi komentarzami. Jechala kobieta, wszyscy mieli zapiete pasy, skoro wystrzelily poduszki. Kto wie, co sie stanie z tymi ludzmi, a Wy piszecie jakies bzdury. Moze przy stanie naszych drog urwala kolo, skoro te zostalo na drodze. Moze wlasnie to, spowodowalo uderzenie w drzewa, oraz spadek ze skarpy. .Myslcie troche, albo wogole nie piszcie. ..
kuba nl