UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ten kawałek drogi jest naprawdę trudny. Przebudowa, jedno pasmo ruchu, zjazd na Elbląg. Tym, którzy jadą tam pierwszy raz, zwłaszcza od strony Warszawy, te wszystkie linie białe i żółte, mogą zrobić niezły mętlik. Trzeba koniecznie poprawić tam organizację ruchu.
Uzytkownik siodemki