UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ten kawałek drogi jest naprawdę trudny. Przebudowa, jedno pasmo ruchu, zjazd na Elbląg. Tym, którzy jadą tam pierwszy raz, zwłaszcza od strony Warszawy, te wszystkie linie białe i żółte, mogą zrobić niezły mętlik. Trzeba koniecznie poprawić tam organizację ruchu.
Uzytkownik siodemki