UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak patrzę czasami jak ci Polscy kierowcy jeżdzą. .. Ludzie kuźwa gdzie wam się tak spieszy ? Chyba do trumny. ..
aneczkaaa
Jak patrzę czasami jak ci Polscy kierowcy jeżdzą. .. Ludzie kuźwa gdzie wam się tak spieszy ? Chyba do trumny. ..
aneczkaaa