UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak patrzę czasami jak ci Polscy kierowcy jeżdzą. .. Ludzie kuźwa gdzie wam się tak spieszy ? Chyba do trumny. ..

aneczkaaa

Anuluj