A ja jechałem jakoś o 15 i znów ruch odbywał się wachadłowo, jakaś kolizja była koło Jazowejkurakkk
A ja jechałem jakoś o 15 i znów ruch odbywał się wachadłowo, jakaś kolizja była koło Jazowej