UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
do kolegi powyżej :) na tej siódemce co chwilę są kolizje :) o której byś nie jechał :) na siódemce przelewa się krew za Euro 2012.Tylko czy to jest tego warte?? bajo
kierowca bombowca
do kolegi powyżej :) na tej siódemce co chwilę są kolizje :) o której byś nie jechał :) na siódemce przelewa się krew za Euro 2012.Tylko czy to jest tego warte?? bajo
kierowca bombowca