UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Widać po niewielkich uszkodzeniach, że gdyby miał zapięte pasy to żadnych obrażeń by nie miał ale to był pewnie jeden z wielu którzy jeżdżą bez pasów, bo ich uwiera albo "życie ratuje" (tylko, że w jednym na sto przypadków) no ale nie wszyscy z matematyką sobie radzą.