UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
bezmyslni to wy jestescie bo gadacie na kierowcow Tirow ze tak zapierdzielaja, a osobowkami to samo robicie, wyprzedzanie na trzeciego i na blacie o wiele więcej niż dozwolone 90 km/h i żeby rzucic w kogos kamienia to najpierw samemu trzeba byc bez winy a podejrzewam ze nie jestescie, bo POLACY to taki naród w którym każdy uwarza sie za najlepszego kierowce, a reszta to banda piratow drogowych. ..
jełopy