UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wielu komentatorów ostatnio zamiast "świadków" pisze "światków" ale nieco wyżej widać, że niektórzy mają wątpliwości i na wszelki wypadek przed literkę "t" dodają "d". Przy okazji podpowiem tym fachurom kierownicy, że cwanym wybiegiem jeżeli nie jest się pewnym pisać " rz " z kropeczką nad "z".

taki jeden