UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wielu komentatorów ostatnio zamiast "świadków" pisze "światków" ale nieco wyżej widać, że niektórzy mają wątpliwości i na wszelki wypadek przed literkę "t" dodają "d". Przy okazji podpowiem tym fachurom kierownicy, że cwanym wybiegiem jeżeli nie jest się pewnym pisać " rz " z kropeczką nad "z".
taki jeden