24
22.01.2010

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
do powyżej do okulisty idź;
optyk (2010.01.23)

info

0  
  0
Cwaniaki, nie przyznać się do winy. Najlepsze wyjście dla nich! Skąd ten full i wypas u nich, Ja pracuje uczciwie jakoś mnie nie stać na te wypasy!
Detektyw M (2010.01.24)

info

0  
  0
Noszenie DRESU w miejscach publicznych powinno być karane :-)
smoking (2010.01.24)

info

1  
  0
Zietek, dobry chłopak??? Jaki on ma szacunek do SĄDU skoro przychodzi tam w dresie?!!!! Każdy wie czym on się zajmuje i że powinien za to posiedzieć z dziesięć lat.
(2010.01.24)

info

0  
  0
ale to nie siwy na tym zdjeciu
zatorze (2010.01.24)

info

1  
  0
Robert Z jest nie winny !; (((((
Prawda (2010.01.25)

info

0  
  1
w jakiej dystkotece on był bramkarzem?
(2010.01.27)

info

0  
  0
byl ochroniarzem w odzierzowej 12
muka (2010.01.27)

info

0  
  0
to porzadne chlopaki dajcie im spokuj !!! To te panie sa winne jak by mogly to same by ich wywiozly Waldek trzymaj fason!!!!!
czesiek (2010.02.07)

info

0  
  0
Urodzila mu sie coreczka a nie synek. .. Kazdy cos doda i tak wychodza same glupoty!!!
Ona.. (2010.02.12)

info

0  
  0