A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
do powyżej do okulisty idź;
Cwaniaki, nie przyznać się do winy. Najlepsze wyjście dla nich! Skąd ten full i wypas u nich, Ja pracuje
uczciwie jakoś mnie nie stać na te wypasy!
Noszenie DRESU w miejscach publicznych powinno być karane :-)
Zietek, dobry chłopak??? Jaki on ma szacunek do SĄDU skoro przychodzi tam w dresie?!!!! Każdy wie czym on się zajmuje i że powinien za to posiedzieć z dziesięć lat.
ale to nie siwy na tym zdjeciu
Robert Z jest nie winny !; (((((
w jakiej dystkotece on był bramkarzem?
byl ochroniarzem w odzierzowej 12
to porzadne chlopaki dajcie im spokuj !!! To te panie sa winne jak by mogly to same by ich wywiozly Waldek trzymaj fason!!!!!
Urodzila mu sie coreczka a nie synek. ..
Kazdy cos doda i tak wychodza same glupoty!!!