UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Cwaniaki, nie przyznać się do winy. Najlepsze wyjście dla nich! Skąd ten full i wypas u nich, Ja pracuje uczciwie jakoś mnie nie stać na te wypasy!

Detektyw M

Anuluj