UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

to porzadne chlopaki dajcie im spokuj !!! To te panie sa winne jak by mogly to same by ich wywiozly Waldek trzymaj fason!!!!!

czesiek

Anuluj