UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zietek, dobry chłopak??? Jaki on ma szacunek do SĄDU skoro przychodzi tam w dresie?!!!! Każdy wie czym on się zajmuje i że powinien za to posiedzieć z dziesięć lat.
Zietek, dobry chłopak??? Jaki on ma szacunek do SĄDU skoro przychodzi tam w dresie?!!!! Każdy wie czym on się zajmuje i że powinien za to posiedzieć z dziesięć lat.