UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zietek, dobry chłopak??? Jaki on ma szacunek do SĄDU skoro przychodzi tam w dresie?!!!! Każdy wie czym on się zajmuje i że powinien za to posiedzieć z dziesięć lat.


Anuluj