UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przesyt straszny w tej relacji, masa srodkow pdkolororywujacych i zonglerki stylami pisania i do tego dla wiekszosci niezrozumiale nawiazania i błąd w tekście. .. "Marię. .. " zamiast "manię". Choc blad mozna wybaczyc. .. a co do całej imprezy to faktycznie organizatorzy wprawili mnie w oslupienie, zwlaszcza nie zabezpieczeniem kosolety (deszczu nie zauwazyli?). Dyskusja o kinie offowym przerodzila sie w wojne na slowa i szanowny pan K. już kurwami zaczął rzucać, jak dla mnie za duzo chamskich odzywek i emocji jak na "kulturalna" dyskusje. Na nastepny razem poprosze ludzi z dystansem :)

Davoo

Anuluj