UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Cudo było! Marysia jest fenomenem! Ok, ludzie mogą czuć niesmak do jej tekstów no alee chociaż było widać, że jest na tych Ogrodach, że śpiewa, tańczy! Nosowska za to hmm. .chyba chciałabyć aż za bardzo cicha, spokojna i skromna. Przegięła po prostu. Ja się bawiłam super pomimo takiej ulewy i braku parasola :)


Anuluj