UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
O, jest i Sven - glowny dyskutant i komentator. Wez jakis tekst napisz w koncu madry czlowieku; )
Svendzi go
O, jest i Sven - glowny dyskutant i komentator. Wez jakis tekst napisz w koncu madry czlowieku; )
Svendzi go