UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

co to za sens "rywalizowac" z kapelami skoro juz wiadomo ze to oni wygraja bo, jakos niewierze zeby to nie bylo ustawione, tylko i wylacznie ze wzgledu powiazania kapeli z caloscia imprezy. latwiej by bylo poprostu dac im kase za najlepszosc i tyle