UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
co to za sens "rywalizowac" z kapelami skoro juz wiadomo ze to oni wygraja bo, jakos niewierze zeby to nie bylo ustawione, tylko i wylacznie ze wzgledu powiazania kapeli z caloscia imprezy. latwiej by bylo poprostu dac im kase za najlepszosc i tyle