UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

co to za sens "rywalizowac" z kapelami skoro juz wiadomo ze to oni wygraja bo, jakos niewierze zeby to nie bylo ustawione, tylko i wylacznie ze wzgledu powiazania kapeli z caloscia imprezy. latwiej by bylo poprostu dac im kase za najlepszosc i tyle


Anuluj