UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
byłam na dwóch koncertach lojalnych i jestem zachwycona tym jak chłopacy to wszystko robią. .. .elbląg ma dobry zespół tu nic nie jest ustawiane. ..
jolanta p
byłam na dwóch koncertach lojalnych i jestem zachwycona tym jak chłopacy to wszystko robią. .. .elbląg ma dobry zespół tu nic nie jest ustawiane. ..
jolanta p