UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

byłam na dwóch koncertach lojalnych i jestem zachwycona tym jak chłopacy to wszystko robią. .. .elbląg ma dobry zespół tu nic nie jest ustawiane. ..

jolanta p

Anuluj