A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Cholera fakt zapomniałem że z tobą muzyk to skończę kwicząc pod stołem; P; P mam do ciebie sprawe tylko d beati musze zdobyć twoje gadu; P
Nie wiem czy brac to za komplement czy wręcz przeciwnie; p dodaj sie na naszej klasie, tam masz gg:) Pozdrawiam!
Ej, ej. .. jeszcze niech ktoś napisze, że nie umiem śpiewać, będzie super:)
jakby ktoś mi wniósł jakieś piwo, to będzie fajnie!
No comment. ..