24
17.10.2008

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Cholera fakt zapomniałem że z tobą muzyk to skończę kwicząc pod stołem; P; P mam do ciebie sprawe tylko d beati musze zdobyć twoje gadu; P
Petro (2008.10.19)

info

0  
  0
Nie wiem czy brac to za komplement czy wręcz przeciwnie; p dodaj sie na naszej klasie, tam masz gg:) Pozdrawiam!
Paweł Marian Świniarski (2008.10.20)

info

0  
  0
Ej, ej. .. jeszcze niech ktoś napisze, że nie umiem śpiewać, będzie super:) jakby ktoś mi wniósł jakieś piwo, to będzie fajnie!
łyłka koszerna (2008.10.23)

info

0  
  0
No comment. ..
(2008.10.24)

info

0  
  0