UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ej, ej. .. jeszcze niech ktoś napisze, że nie umiem śpiewać, będzie super:) jakby ktoś mi wniósł jakieś piwo, to będzie fajnie!
łyłka koszerna
Ej, ej. .. jeszcze niech ktoś napisze, że nie umiem śpiewać, będzie super:) jakby ktoś mi wniósł jakieś piwo, to będzie fajnie!
łyłka koszerna