UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie wiem czy brac to za komplement czy wręcz przeciwnie; p dodaj sie na naszej klasie, tam masz gg:) Pozdrawiam!

Paweł Marian Świniarski

Anuluj