UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie wiem czy brac to za komplement czy wręcz przeciwnie; p dodaj sie na naszej klasie, tam masz gg:) Pozdrawiam!
Paweł Marian Świniarski
Nie wiem czy brac to za komplement czy wręcz przeciwnie; p dodaj sie na naszej klasie, tam masz gg:) Pozdrawiam!
Paweł Marian Świniarski