24
17.10.2008

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Powodzenia i przepraszam za błędy.
Lobanov (2008.10.18)

info

0  
  1
Ha! Żelazny argument:P Wspomnij o Downhillu i wszystkie grzechy darowane; ) Ale sie Petro na***iemy 25:))) no i pozdro dla pana organizatora DH; )
Terrorizer (2008.10.18)

info

0  
  1
Petro leser jesteś!
wymiatam_na_wieśle (2008.10.18)

info

0  
  0
Koszerny Wymiar to więcej niż muzyka. Koszerny Wymiar to styl życia. Bravo Łył:) ps. Petro nie bulwersuj się, toć nie ma o co:) Łob - gratuluje odwagi. .. :D
beti:) (2008.10.18)

info

0  
  0
kwintesencja sarkazmu i ironii :)
gil (2008.10.18)

info

0  
  0
zespol, muzyka jak i wizerunek przezalosny. opinia po wysluchaniu utworów i zapoznaniu sie z wizerunkiem zespolu
(2008.10.19)

info

0  
  0
to sie nazywa komplement:) dziekuje w imieniu zespolu:)
Klotz (2008.10.19)

info

0  
  0
Nom po koncercie jest wynajmowany Jaszczur więc będzie można się napić po wszystkim; ); ) a czemu leser kolego o nicku wymiatam_na_wiosle czy jakąś tak?:)
Petro (2008.10.19)

info

0  
  0
Ahh. .. Będzie super! :) widzę, że zespół ma jaja i poczucie humoru; ]
R. (2008.10.19)

info

0  
  0
Petro, napic to sie może koń; ) myslalem raczej o bardziej konkretnym podejsciu do tematu:)
Muzyk (2008.10.19)

info

0  
  0