A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Powodzenia i przepraszam za błędy.
Ha! Żelazny argument:P Wspomnij o Downhillu i wszystkie grzechy darowane; ) Ale sie Petro na***iemy 25:))) no i pozdro dla pana organizatora DH; )
Petro leser jesteś!
Koszerny Wymiar to więcej niż muzyka. Koszerny Wymiar to styl życia.
Bravo Łył:)
ps. Petro nie bulwersuj się, toć nie ma o co:)
Łob - gratuluje odwagi. .. :D
kwintesencja sarkazmu i ironii :)
zespol, muzyka jak i wizerunek przezalosny. opinia po wysluchaniu utworów i zapoznaniu sie z wizerunkiem zespolu
to sie nazywa komplement:) dziekuje w imieniu zespolu:)
Nom po koncercie jest wynajmowany Jaszczur więc będzie można się napić po wszystkim; ); ) a czemu leser kolego o nicku wymiatam_na_wiosle czy jakąś tak?:)
Ahh. .. Będzie super! :) widzę, że zespół ma jaja i poczucie humoru; ]
Petro, napic to sie może koń; ) myslalem raczej o bardziej konkretnym podejsciu do tematu:)