A moim zdaniem... (od najstarszych)
Jak zwykle miejsca juz nie ma na tych łatwiejszych kierunkach, po administracji i finansach to gdzie wy chcecie pózniej pracować?Nie wybiera się kierunków politechnicznych, ekonomicznych, bo tam trzeba trochę wysiłku i zdolnosci. Jak sie kończy byle co, to nie trzeba liczyc później na dobrą pracę.
Ja skonczylam anglistyke na PWSZ i jestem bardzo zadowolona. Poziom byl wysoki i duzo sie nauczylam. (Chociaz teraz niepotrzebnie wprowadzili tam cala mase przedmiotow pedagogicznych, na szczescie mnie to ominelo). Teraz robie magisterke na UG i mam dobra prace. Uważam, że warto studiowac na PWSZ.