UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ja skonczylam anglistyke na PWSZ i jestem bardzo zadowolona. Poziom byl wysoki i duzo sie nauczylam. (Chociaz teraz niepotrzebnie wprowadzili tam cala mase przedmiotow pedagogicznych, na szczescie mnie to ominelo). Teraz robie magisterke na UG i mam dobra prace. Uważam, że warto studiowac na PWSZ.
bee_j