UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak zwykle miejsca juz nie ma na tych łatwiejszych kierunkach, po administracji i finansach to gdzie wy chcecie pózniej pracować?Nie wybiera się kierunków politechnicznych, ekonomicznych, bo tam trzeba trochę wysiłku i zdolnosci. Jak sie kończy byle co, to nie trzeba liczyc później na dobrą pracę.

aniela,,,,,,,

Anuluj