UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jak zwykle miejsca juz nie ma na tych łatwiejszych kierunkach, po administracji i finansach to gdzie wy chcecie pózniej pracować?Nie wybiera się kierunków politechnicznych, ekonomicznych, bo tam trzeba trochę wysiłku i zdolnosci. Jak sie kończy byle co, to nie trzeba liczyc później na dobrą pracę.
aniela,,,,,,,