UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja skonczylam anglistyke na PWSZ i jestem bardzo zadowolona. Poziom byl wysoki i duzo sie nauczylam. (Chociaz teraz niepotrzebnie wprowadzili tam cala mase przedmiotow pedagogicznych, na szczescie mnie to ominelo). Teraz robie magisterke na UG i mam dobra prace. Uważam, że warto studiowac na PWSZ.

bee_j

Anuluj