UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dlaczego nikt nie zwrócił uwagi, że po prostu lokalizacja tego obiektu jest bezsensowna!? Czy na prawde na obwodnicy Elblaga nie ma alternatywnych miejsc np. na styku ul. Akacjowej z obwodnicą?!
malkontent
Dlaczego nikt nie zwrócił uwagi, że po prostu lokalizacja tego obiektu jest bezsensowna!? Czy na prawde na obwodnicy Elblaga nie ma alternatywnych miejsc np. na styku ul. Akacjowej z obwodnicą?!
malkontent