UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dlaczego nikt nie zwrócił uwagi, że po prostu lokalizacja tego obiektu jest bezsensowna!? Czy na prawde na obwodnicy Elblaga nie ma alternatywnych miejsc np. na styku ul. Akacjowej z obwodnicą?!

malkontent

Anuluj